درباره ما

خودرو دست دوم را با ضمانت و گواهی سلامت بخرید

خرید خودرو دست دوم تجربه‌ی دلچسبی است اما در بعضی مواقع استرس‌زاست. عموما نمی‌توان از روی ظاهر خودرو به کارایی آن پی برد. برخـی ایرادات فنی و حتی ظاهری همیشه از چشم خریدار پنهان می‌مانند و بعد از مدتی باعث بروز مشکلات جدیدتری می‌شوند و باید هزینه‌هایی هــم برای عیب‌یابی، تعمیر و تعویض قطعات خودرو صرف شود. این موارد به بی‌اعتمادی خریداران خودروهای دست دوم دامن زده است. نکته اینجاست که به دلیل قیمت سرسام‌آور خودروهای صفر در کشور، خرید و فروش خودرو دست دوم بسیار رونق گرفته است. روزانـه حجم بالایی از خرید و فروش در این حوزه انجام می‌شود و گردش مالی بسیار زیادی را به خود می‌بیند. این حجم زیاد گردش مالی، مشکلاتی را هم برای خریداران و هم برای فروشندگان خودرو ایجاد و سوالاتی را به ویژه برای خریداران به همراه خواهد داشت.

اگر قصد خرید خودرو دارید احتمالا این دغدغه‌ها برای چند لحظه از ذهن شما عبور کرده‌اند

آیا خودرویی که خریداری میکنم از نظر سند و مدارک مشکلی ندارد؟

ممکن است خودرو ایراداتی داشته باشد که من از آن بی خبر باشم؟

چگونه از سلامت رنگ و بدنه مطمئن شوم؟

آیا بخش‌های حرکتی و موتور ماشین سالم است؟

آیا این ماشین ارزش پولی که بابت آن می‌دهم را دارد؟

در موارد خرید خودرو دست دوم این دغدغه‌ها بسیار رایج و متداول است. این سوالات که بعضا در بخشی از معاملات بدون پاسخ مــی‌ماند ذهن خریداران را به شدت درگیر کرده و برایشان آزاردهنده است برند ماشینچی با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استانداردها و قوانین داخلی ایران، امکان پاسخ به این سوالات و دغدغـه‌ها را در محیطی امن فراهم کرده است داشت.

ماشینچی، اولین مرجع تخصصی خودروهای دست دوم در ایران

بازار ایران دچار یک بحران است. بازار خودرو بیشتر از هر چیز دیگری درگیر این معضل است. خودروهای دست دوم هم بخشی از این قضیه هستند ماشینچی برای حل این مشکلات قدم به میدان نهاده است. تا قبل از این هیچ مرجعی برای بررسی و کیفیت ماشین دست دوم به صورت تخصصی و دانش‌محور وجود نداشته است. بیشتر معاملات خودرو به شیوه‌ی سنتی و مبادله‌ای و با رضایت طرفین انجام می‌شود.

ماشینچی پلتفرمی جدید و نوآور برای ایجاد اعتماد و اعتبار در بازار خودروهای دست دوم است

ماشینچی سازوکاری مکانیزه مبتنی بر دانش و تکنولوژی روز دنیا را طراحی کرده است که تمام مراحل خرید، بررسی، آنالیز و سلامت‌ســنجی خودرو دست دوم را به صورت مکانیزه ارزیابی می‌کند و بستری برای فروش خودرو دست دوم به وجود می‌آورد تا صاحبان خودروها بـدون دغدغه خودرو خود را به فروش برسانند و خریداران نیز با اعتماد کامل این خرید را انجام دهند یکی از اهدافی که ماشینچی به صورت جدی به دنبال آن است کم کردن حجم دعاوی قضایی است. اگر تمام مراحل خرید و فروش خودرو دست دوم در یک بستر تخصصی، قانونی و شفاف شکل بگیرد اختلافات ناشی از این معاملات به کمترین حد می‌رسد و بازار خودرو امــن‌تر و شفاف‌تر از همیشه می‌شود و دست کلاهبرداران از این حوزه قطع می‌شود.

خدمات ماشینچی در یک نگاه

ماشینچی زیرساخت‌های لازم برای استفاده‌‌ی حداکثری از دانش فنی و تخصصی خودرو را فراهم کرده است و حالا به عنوان یک مرجع تخصصی قصد دارد تا با شفاف ‌سازی، اعتبار از دست‌رفته در خرید و فروش ماشین‌های دست دوم را به آن برگرداند. با خدمات ماشینچی بیشتر آشنا شوید:

بررسی وضعیت سلامت خودرو تمام مراحل تست خودرو به صورت خودکار با استفاده از برترین تکنولوژی‌های روز دنیا انجام می‌شوند. تست بدنه و رنگ، تست موتور، تـــست سیستم برق‌رسانی‌، تست شاسی و سیستم تعلیق و .... که تمام این تست‌ها بدون دخالت دست و به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌شوند

ارائه گزارش کتبی و قابل استناد پرینتی از بررسی کامل خودرو در تست‌های کامپیوتری و نرم‌افزاری مختلف در اختیار مالک خودرو و خریدار قرار می‌گیرد این صورت وضعیت خودرو سنگ محک مالک و خریدار برای تعیین قیمت مناسب خودرو است

تایید اصالت مدارک خودرو کنترل و بررسی شماره شاسی، شماره موتور، شماره بدنه و همچنین اسناد و مدارک معاملاتی قـــبل از انجام معامـــله از مهم‌ترین فـــعالیت‌های ماشینچی است. این کار هر گونه بی‌اعتمادی میان مالــک و خریدار را برطرف می‌کـــــند. در ضمن ماشینچی همــکاری متقابلی با دفاتـــــر ثبــت اسناد رسمی و مراکز شماره‌گذاری خودرو دارد و صحت مدارک از این جهت نیز بررسی می‌شود

بستر آنلاین برای تسریع در فرایند ارزیابی و ثبت خودرو ماشینچی با توجه بـــــه پتانســــیل‌های بالای دنیای آنلایـــن امکانی ایجاد کرده است تا تمام مراحل برای ثبت خودرو، زمان مراجــــعه و اطـــلاعات آن در سایت یا اپلیکیشن ماشینچی انجام شود تا وقت و هزینه‌ی زیادی تلف نشود.