کارشناسی ۳۶۰ درجه خودرو

تنها کارشناسی خودرو با ضمانت بیمه ایران
به روزترین تجهیزات تعهد بیمه تا ۵۰۰ میلیون تومان حمل با خودروبر

محاسبه هزینه سرویس‌های کارشناسی

کارشناسی 360 درجه
٪۲۵ تخفیف
رنگ و بدنه
سیستم الکترونیک
فنی و مکانیکال
آپشن و عملگرها
کارشناسی کامل خودرو شامل کارشناسی فنی و تکنیکال، رنگ و بدنه، عیب‌یابی و الکترونیک، آپشن‌ها و عملگرها به منظور اطمینان از سلامت
زمان تقریبی: - دقیقه
- تومان
  • جهت محاسبه دقیق قیمت کارشناسی خودرو برند، مدل، سال خودرو را انتخاب کنید.

مراحل انجام کارشناسی خودرو

۱. کارواش اتوماتیک
بهره‌گیری از کارواش اتوماتیک Washtech و استفاده از برس‌های میکروفایبر استاندارد جهت شست و شو و خشک نمودن کامل سطح بدنه خودرو
۲. تست سلامت موتور
سلامت موتور از مهم ترین نکات سلامت فنی خودرو است. در این مرحله، آنالیز خروجی‌های اگزوز که نشان دهنده وضعیت کارکرد موتور می‌باشد، بررسی می‌شود.
۳. تست تعلیق
در این تست پارامترهایی نظیر زوایای فرمان، ترمزهای عقب و جلو، وضعیت ترمز دستی و دیسک های عقب و جلوی خودرو به طور کامل بررسی می شود.
۴. تست تکنیکال
امکان بازدید خوردو از کف روی جک، کارشناسان خبره را قادر می سازد اظهار نظری دقیق و همه جانبه در رابطه با سلامت فنی خودرو ارائه دهند.
۵. تست عیب یابی
بررسی دقیق واحد کنترل الکترونیکی خودرو (ECU) با دستگاه‌‌های دیاگ تخصصی هر برند توسط افراد مجرب، کسب اطلاعات زیادی در مورد وضعیت سلامت و کارکرد خودرو را امکان پذیر می‌کند.
۶. تست رنگ و بدنه
معاینه رنگ و بدنه خودرو در ماشینچی بر اساس تخصص فرد معاینه کننده، تجهیزات پیشرفته روز و اتاق نورهای با استاندارد کارخانه‌های سازنده خودرو پایه گذاری شده است.
۷. تست آج لاستیک
وضعیت سلامت رینگ و لاستیک‌ها، شامل بررسی آج آن‌ها، پله شدگی و ضخامت لاستیک در نقاط مختلف به دلیل حساسیت بالای آن از نظر ایمنی توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می شود.
۸. تست چراغ و نور
عملکرد تمام چراغ های خودرو و همچنین اطمینان از تنظیم بودن زاویه تابش چراغ ها در این مرحله در ایستگاه اتوماتیک تست نور بررسی می‌شود.
۹. تست آپشن‌ها
بررسی آپشن‌های خودرو براساس لیست آپشن‌های متعلق به شماره VIN خودرو در ماشینچی، علاوه بر بررسی عملکرد صحیح تمام آپشن‌ها، به شما اطمینان می‌دهد که تمام آپشن‌های خوردو به صورت اصلی و در کارخانه بر روی خودرو نصب شده است.
۱۰. گزارش کارشناسی
تمام صفحات گزارش کارشناسی دارای مهر برجسته ماشینچی بوده و همچنین مهر نماینده دادگستری و نماینده بیمه ایران، صحت عملکرد کارشناسی ماشینچی را تایید و تضمین می‌نماید.

سوالات متداول کارشناسی خودرو

آیا تضمینی برای کارشناسی خودرو در ماشینچی وجود دارد؟
بله، گزارش کارشناسی صادر شده در ماشینچی تحت پوشش بیمه ایران است و در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی، تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان جبران خسارت خواهد شد.
در کارشناسی خودروی ماشینچی چه مواردی بررسی می‌شود؟
کارشناسی ۳۶۰ درجه در ماشینچی، خودرو از تمامی جنبه ها بررسی می‌شود: سلامت موتور، سیستم تعلیق، کلیه موارد تکنیکال، تست عیب یابی سیستم الکترونیک، رنگ و بدنه، سلامت چرخ ها و آج لاستیک، تست نور و چراغ و تست تمامی آپشن ها و تطبیق با لیست آپشن کمپانی
آیا برای انجام کارشناسی در ماشینچی مراجعه حضوری لازم است؟
به دلیل استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و مکانیزه، حضور خودرو در محل ماشینچی الزامی است. امکان حمل رفت و برگشت با خودروبر رایگان در سطح شهر تهران فراهم است.
آیا خودرو از لحاظ حقوقی و اصالت نیز کارشناسی می‌شود؟
بله، کلیه مدارک و مستندات خودرو توسط کارشناسان رسمی دادگستری بررسی شده و با شرایط خودرو تطبیق داده می‌شود.
آیا پیش از مراجعه برای کارشناسی شست و شوی خودرو لازم است؟
خیر، خودروی شما پس از ورود به ماشینچی توسط کارواش اتوماتیک شسته خواهد شد و سپس مورد کارشناسی قرار خواهد گرفت.
آیا استفاده از خودروبر برای حمل خودرو به مرکز ماشینچی امن است؟
بله، خودروی متقاضی در کل مسیر و از زمان شروع تا پایان خدمات ( بارگیری، حمل، تخلیه، کارشناسی و بازگشت ) تحت پوشش بیمه می باشد.
در صورت انصراف متقاضی از دریافت خدمت کارشناسی مبلغ پرداختی به چه نحوی عودت داده میشود؟
کلیه متقاضیان می توانند از طریق پنل کاربری نسبت به اعلام انصراف اقدام نمایند. تا ۲۴ ساعت قبل از نوبت مقرر کل وجه و در طول ۲۴ ساعت مانده به نوبت ۵۰٪ مبلغ پرداختی به متقاضی مسترد می گردد.
PROFILE ICON درخواست کارشناسی